ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: hlavne pre jednokto
autor: jednokto
pridané: 10-02-2006 12:14


takto..uz asi mviem, ze som ta chapal inak ako si to napisal..

ja si nemyslim, ze ak obvodny gynekolog nuerobi potrat na mieste v priebehu hodiny (lebo nemoze, nema na to vercajg ani podmineky v ambulancii) ale ju posle k inym dveram, tak to neohrozuje zdravie.

zdravie by vsak bolo mozno ohrozene vedy, ak by ju jeden lekar, ktory ma vercjag aj podmienky poslal het s tym, ze on take veci robit nebude, nech sihlada ineho lekara, hoci to ohrozi zdravie zeny. Takto to chcel Lipsic.

Nastastie legislativna rada vlady vlozila do textu zmluvy aj to, ze vyhrada sa nemoze pouzit vtedy, ak je ohrozene zdravie. Teda na zaklade tejto zmeny by lekar uz nemohol taku zenu poslat het, svedomie-nesvedomie, musel by potrat urobit, alebo dat vypoved, alebo celit vypovedi, ako aj pravnym nasledkom toho, ak by z dovodu jeho nekonania zena mala ujmu na zdravi.

Ja nechapem, preco chcel a chce Lipsic branit takeho lekara, ktoreho nekonanim pride zena o zdravie. Fakt nechapem.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group