ISSN 1335-8715

21-05-2004   Lukáš Krivošík   Rozhovory   verzia pre tlač

Vítek: SDKÚ nehovorí vo frázach

Prinášame vám rozhovor s najmladším kandidátom na poslanca do volieb do Európskeho parlamentu, Filipa Vítka (narodený v Nitre 1982, www.vitek.sk), študenta Fakulty manažmentu UK. Vítek kandiduje za SDKÚ.

Reakcia na príspevok

RE: otazka
autor: Filip Glasa
pridané: 24-05-2004 15:54


No ja boli casy ked sa platilo na poste, nieco naviac.Ze uz sa to plati aj v bankach neviem.Kazdopadne toto ma riesit konkurencia, tzn. zvolis si banku kde sa nechcu tymto zbavovat pultovych zakaznikov, pretoze nie kazdy chce a moze pouzivat gms,tele,net banking.Ked bude existovat trend, dostat zakaznika z kamennej banky, nezabrani tomu ani obcan statu,statu ktory je akcionarom tej banky.Aj ked sa privatozovane banky snazia zakaznika niekam usmernit, v konecnom dosledku sa musia orientovat na jeho potreby(alebo potreby pre nu zaujimavych zakaznikov).Ak vznikne dopyt po bankovych sluzbach ineho charakteru, vznikne casom aj nova ponuka.Ak by aj stat ako akcionar niekam svoju banku usmernoval, usmernoval by ju tam kam by mu vacsina obcanov sprostredkovane ukazovala.A zas by si (ako mensina) mohol ostal mimo.Uz by to konkurencia nevyriesila.Ale ze ti takto odpoviem asi dobre vies..

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group