ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: Pod lampou
autor: libertarian
pridané: 10-02-2006 11:57


Petronela :
„ Prednedávnom sa tu bloger Miliczki sťažoval, že úroveň diskusie na PS klesá. V podobnom zmysle sa vyjadril aj prevádzkovateľ D-fensu o svojom portáli.“

- Mas v zasade pravdu, zial. Ale mam zopar pripomienok, ktore to trosku osvetlia >

Kultivované prestreľky Deweyho, Lukáša Krivošíka a Martina Hanusa boli kultivovane, ale nemali uz co priniest. Nic nove. Dewey bol standartny laviciar, a reakcie Lukáša Krivošíka klasicke protilavicove argumenty.
Teraz sa tu vzhladom na realitu zivota v SR objavili temy, ktore natocili idilický laviciarsko -konzervativny spor do sporu SLOBODA versusu konzervativizmus. Konzervativne regulovanie zivota ostatnych obcanov vnimaju aj zasadni praviciari ako zasah proti slobode OBCANA. . Uz nejde iba „o peniaze“ ale aj „o slobodu rozhodovania o svojom zivote“.

Lukas Krivosik si radsej hovie v spore s laviciarmi, nez v sporoch s obhajcami slobody obcana. A radsej odpoveda hulvatom typu r... , ....., ...... nez libertarianom a pravicovym liberalom (ktorych tu niekolko je).

Tych hulvatov treba proste IGNOROVAT. Vobec nereagovat. Lenze redaktori PS radsej ignoruju slusné, ale hardkonzervativcom neprijemne nazory o SLOBODE. Vid reakciu L.K. > Podla neho sa po volbach KDH skor spoji so SMEROM, ako s SDKU !!!!!! Proste, niekomu su hardkomunisti milsi, ako „trochu-laviciarsky“ liberali. Pravdomluvny bolsevik Fico je milsi (!) ako klamar ex-KDHak Dzurinda .

Velka politika a tunajsia diskusia su velmi podobne.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group