ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: Pod lampou
autor: Petronela
pridané: 10-02-2006 10:59


"to aby sem zachovali peknu tradiciu zalozenu miestnym sefredaktorom a uspesnym novinarom"

--Prednedávnom sa tu bloger Miliczki sťažoval, že úroveň diskusie na PS klesá. V podobnom zmysle sa vyjadril aj prevádzkovateľ D-fensu o svojom portáli.

Mne sa zdá, že nemalí podiel na tom majú aj "diskutéri" typu "romco", ktorí z anonymity strieľajú jedovatými šípmi na autorov a iných diskutujúcich, ktorí tu často vystupujú pod vlastným menom.

"romco" neviem kto si, ale myslím, že si ešte citovo a duševne veľmi nezrelí. Kedysi som vychutnávala kultivované prestreľky Deweyho, Lukáša Krivošíka a Martina Hanusa, ale ľudia ako ty len zahmlievajú debatu, nič konštruktívne do nej nevnášajú a svojimi kruto ironickými poznámkami bičujú tu na fóre zbytočne emócie.

Nezapájam sa často, chcem ti len povedať, že svojími uštipačným a vôbec nie vtipnými -od veci- reakciami len podávaš svedectvo o vlastnej duševnej malosti.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group