ISSN 1335-8715

21-05-2004   Lukáš Krivošík   Rozhovory   verzia pre tlač

Vítek: SDKÚ nehovorí vo frázach

Prinášame vám rozhovor s najmladším kandidátom na poslanca do volieb do Európskeho parlamentu, Filipa Vítka (narodený v Nitre 1982, www.vitek.sk), študenta Fakulty manažmentu UK. Vítek kandiduje za SDKÚ.

Reakcia na príspevok

RE: otazka
autor: PeterS
pridané: 24-05-2004 15:33


Chyba, potvora lavicova, bez neho to nie je ono. Je dost mozne ze dostal pravu nadchu.
Ale dam vam teda malu temicku - idem si tak do banky zaplatit vkladom na ucet fakturu za telekomancske sluzby a aha ho, tatarakbankbaba chce este 11 korun. Ze za co? Ze naklady na telekomunisticky ucet znasa zakaznik. Neuveritelne.
Z technickeho hladiska mi vobec nie je jasne, ze ked telecom plati banke, a ja telecomu, preco pyta odo mna peniaze banka? To maju nejaku mafiansku dohodu, ze kto bude chciet vkladat a nezaplati, tak ho vykazu z banky? Samozrejme, ze som ziadne extra potvrdenie nedostal.
Ale, v zasade sa naklady vzdy skryju do ceny ale toto je nenapadne zvysovanie ceny hovorov, nie? Nakoniec, telecom asi nema v registracii poskytovanie bankovych sluzieb. Ako asi uctuju takyto prijem? Refakturacia? Pri objeme obratu telecomu by som si dojednal cenu 11 hal za polozku a nie 11 korun.
Dalej mi teda taketo pocinanie telecomu vobec nepripada vyhodnejsie, ako ked nebol privatizovany. Ci tie kecy o efektivite sukromnych firiem boli iba kecy? Toto je konkretne to com minfin mal na mysli? Napr. dohoda z bankou ze vyberu 11 !!!! korun za polozku. To je ta efektivna trhova cena? Alebo myslel na externalizaciu nakladov, na to netreba zahranicneho statneho alias sukromneho vlastnika. Aj na slovensku je dost ludi, co vedia externalizovat naklady, pridu do krcmy a povedia Zaplat!
Ako charakter by sa mal asi uz davno minimalne ospravedlnit. Atd. Nezabudol minfin povedat, ze vlastne aj tak je to fuk co keca, su to len jeho zbozne zelania podla zboznych priruciek. A nakoniec strasne potrebuju tie privatizacne prachy a najme tie sprostredkovatelske, co im ich gwb minuly rok zasekol v offshore.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group