ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: Pod lampou - este raz
autor: dubak
pridané: 10-02-2006 9:19


Tak este raz, uz som sa na to vyspal.
Podstatna vec, ktora odznela v diskusii Pod lampou na STV.
Po odchode ANO z vlady bola koalicna rada, na ktorej mali SDKU, KDH a SMK predlozit svoje priority do volieb - koalicia sa mala dohodnut, na veciach, ktore budu do volieb este riesit a ktore nie - aj kvoli moznym rozporom . KDH vobec neuviedlo zmluvu o VS, ako svoju prioritu. Ani na prvom mieste, ani na ziadnom inom. Jednoducho ju neprezentovali, ako svoju prioritu pred koalicnymi partnermi. Tuto skutocnost podvrdil aj Gyula Bardos, ktory sa spominanej koalicnej rady zucastnil.
To ze KDH hovorilo o zmluve o VS ako svojej priorite c.1 na svojich internych stretnutiacj a pred mediami a nespomenuli to na koalicnej rade, ktore sa zaoberala prioritami koalicnych stran do volieb, svedci o tom, ako to KDH so svojimi principmi mysli. Ci nie?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group