ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: Tlacovka
autor: jednokto
pridané: 09-02-2006 20:01


ale. vazne? a ty si ten osvieteny pomazany, ktory rozozna uprimne svedomie od zakernosti a sebectva? ano? a teda Hrusovky pri befehle pre supartajnikov konal uprimne podla svedomia, alebo z vypocitavosti?

ked si vyhradu svedomia voci vojencine dal jozko mrvkicka a ked si podal aj anton spelec, aj tym si vedel rozlisit, kto konal podla vyhrady svedomia, a kto sa len chcel vyhnut povinnost vojenciny? hehe nebude naivny a nevrav tu take veci, ze nejaka koimsia alebo sud alebo magisterium bude vediet, kto si uplatni vyhradu uprimne a kto zo sebectva :)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group