ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: hmm
autor: D
pridané: 09-02-2006 17:34


Niekolko milionov budhistov povazujes za infantilov?
Nie je vsak podobne nic jednoduchsie a pohodlnejsie, a tiez bez urazky, za takeho povazovat cloveka, ktory pri pohlade na zhluk zivych buniek povie - aha toto je ludsky jednotlivec! (par rokov dozadu sa pri tychto predstavach a ciastocne i dnes preznetovali "duchariny", teda ze pri splynuti vajicka a spermie do toho "tela" vstupuje dusa.(tam je ta paralela s budhizmom viac ako na mieste)
Dnes uz je to len konstatovanie zivota ludskeho jednotlivca od pocatia. Este predtym ludia verili, ze dusa vnikla to dela az vtedy, ked uz dietatko zacne kopat.
Takze podme delit vsetky tieto predstavy na infantilne a neinfantilne. Samozrejme vsetky predstavy ku ktorym sa nehlasim su zrejme infantilne.
Ak niekto veri, ze jablko pada, tak tato viera a pravda su uzitocne potial, pokym niekto na zaklade nej nezacne spochybnovat teoriu relativity.
A vieru v tom, ze zivot vznika pocatim povazujem za OK, pokym sa na zaklade nej nezacne vynucovat utrpenie buduceho ludskeho jednotlivca.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group