ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: máte tu niekde záchod?
autor: Lukas Krivosik
pridané: 09-02-2006 12:29


Maros, suhlasim s tebou, ze pocet diskutujucich sa rozsiril a ze s tym vzdy klesa aj uroven diskusie. Ak to prekroci iste medze, budeme rozmyslat nad regulaciou diskusie tak, aby nesla uroven velmi dole. Ale radsej by sme sa tomu vyhli. Sloboda slova musi byt, ale musi byt aj zodpovednost za vyslovene. Tuto zodpovednost sa aj ja len pomaly ucim niest.

A tymto by som chcel poziadat aj diskutujucich, aby sa spravali kultivovane. Velmi ocenujem pristup ludi, ktori s nami nesuhlasia ako D alebo jednokto (sa mi zda, ze si zmakol odkedy cakate dieta;-) ze kultivovane diskutuju.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group