ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: hlavne pre jednokto
autor: Plepo
webstránka: http://www.istropolitan.sk
pridané: 09-02-2006 10:22


Je skoda, ze prva pravicova vlada musi skoncit predcasnymi volbami. Nieje to zrovna idealna vizitka. Skoda, mohli to 3 mesiace vydrzat a sprivatizovat Cargo.. Myslim si, ze napriek vsetkemu si Dzurinda taku kritiku, aku na neho Lukas K. spustil, nezasluzi. Predsa len tych 8 rokov, co kociroval vladu, sa do dejin zapisu skor pozitivne. To, ze Skopec nepodpisal zmluvu, ktora v zasade bez zbytocnych kecov mohla byt prijata uz davno, ani neprekvapi. Komunisticky agent sa nemeni. No ze kadehaci, nech sa na to pozrieme akokolvek, si zvolili vydieranie, je regres. Verim vsak, ze pri sikovnej kampani mozu KDH a SDKU dohromady uhrat 30%. Uvidime, bude to este zaujimave. P

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group