ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: pulp fiction po vatikansky
autor: jednokto
pridané: 09-02-2006 9:12


tato, presne ako povedal libertarian, napisal si fakt nieco dychvyrazajuce - statne zasahy vycitas mne, ked ja kde len mozem tam pisem, ze statne zasahy su svinstvo.

Okrem toho aj takato zmluva o vyhrade svedomia je statnym zasahom a reguluje nieco takym sposobom, ktory je navyse nemoralny, lebo pravo chovat sa podla svedomia povysuje nad zavazok dodrzovat dobrovolne neprijate povinnosti. Okrem toho nedava pravo ludom sa spravat podla SVOJHO svedomia, ale podla vieroucnych a mravoucnych zasad vyhlasenych Magisteriom RKC alebo vyhlasenych inou cirkvou. A hadam uznas, ze to nie su zhodne mnoziny :)

Tato to co mne vytykas je presne taka ista hovadina, ako keby som ja tebe vytykal svinstva, ktore narobil bolsevici, hoci viem, ze ty ich neznasas.

Maximalnu maloobchodnu cenu svabky stanovil gaunersky rezim Vladka Meciara, otca, zakladatela - tak ho nazval Jan Carnogursky a chce, aby otec zakladatel bol nad slovenskymi zakonmi a zodpovednostou za svinstva. Je uplne jasne, ze tento statny zasah bol ZLY A NA HOVNO. Okamzite sa zacali predavat kila gastanov za vyssiu cenu a ako darcek si dostal kilo zemiakov, alebo sa predavalo nacierno a stat prichadzal o dane (to bolo to najmenej co ma z tej problematiky trapilo hehe).


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group