ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: pulp fiction po vatikansky
autor: jednokto
pridané: 08-02-2006 20:25


sudnictvo a poskytovanie pravnych sluzieb - lipsic je natolko predvidavy, ze sudnictvo a poskytovanie pravnych sluzieb z navrhu zmluvy vyhodil..nejaky zazrakom si totizto uvedomil, ze ked je niekto raz sudca a dal sa na taku drahu, nemoze proste odmietnut robit to, co ma...lennechapem, prco toto Lipsicovi nedoslo aj pri uciteloch, alebo lekaroch... skor si myslim, ze ho advokati a sudcovia (predsedovia sudov) presvedcili, aby im nerobil pravny chaos a bordel v pracovnopravnych vztahoch, aby im koncipienti a sudcovia moc v praci nespekulovali a neodvolavali sa nahodou na svedomie :)

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group