ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: Kultura, dane a kradnutie.
autor: Pablos
pridané: 08-02-2006 19:46


aaa, lavicova paranoja zas a znova. Najprv si, Lukas, nastuduj Marxa a potom jeho meno pouzivaj v diskusii.

"nevystacis s logickymi argumentmi, lebo on povie, ze si ideolog a ze keby Nepokradnes platilo aj na financovanie kultury, tak sa zruti, co samozrejme nie je pravda."

NEpisal som ze kultura padne. Nevies diskutovat - vkladas mi do ust co som nepovedal a potom do toho kopes. Dost nizke, v TV si vystupoval veru doveryhodnejsie ... navyse problem s logikou argumentacie? Minuly prispevok to bola konzistencia, teraz je to logika ale dokaz ziadny. iba kecas ...

"Ale vsimni si, ze Pablos sa pod nasimi argumentmi kritu a zvija ako had."

ale toto snad nie. tak toto si uz uplne na dne. Vies, je lahke mat demagogicke nazory a povrche vyhlasenia, propagandisticke hesla. Ale ked pride na detailnejsie skumanie vasich argumentov, tak len protirecenia, neprislusne porovnavania a samozrejme obvinovania z marxizmu popripade z maoizmu.


Ja viem ze je lahke navzajom sa podporovat a utvrdzovat sa v "pravde" (pisanim a diksutovanim na PS, pripadne v .tyzdni). Ale zistujes, ze s nazorovymi protivnikmi to take lahke nebude :-)

Peace with you ...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group