ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: ekonomia a moralka
autor: Pablos
pridané: 08-02-2006 19:27


aj dnes je kazdy zodpovedny za svoje konanie, hoci stat tu je. problem je, ze ty si napisal to za co si ma kritizoval. a to nie je jediny pripad.

no ale potom ak to nie je dokazatelne a minimalne pochybne (modlil sa vecer ten knaz za mna alebo nie?), preco za to chceli peniaze. Ja ked idem niekomu nieco robit, chce vidiet vysledok. Ked mu poviem, ze ano urobim to --- to mu stacit nebude. Chce vidiet hmatatelny vysledok, akysi produkt. Aj psychologovi ides preto, aby Ti pomohol. A ked vidis ze Ti je stale rovnako, tak mu tie cashe nedas.
Apropo, kto urcoval cennik, kolko stoji jedno odpustenie? Je to moralne len tak splechnut nejaku cenu a zarabat na chudakoch hriesnikoch??
Ak si si nevsimol, ide mi len o to, ze sa na jednej strane rozhorcujes nad vypalnictvom statu ale obhajujes vypalnictvo cirkvi (ak nedas na odpustky, pojdes do pekla). takze ...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group