ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: ekonomia a moralka
autor: Pablos
pridané: 08-02-2006 19:19


ale, ale ... kazdy ma slobodnu volu a moze sa rozhodnut? Ako sa moze rozhodnut to 3- rocne dieta - si napisal kazdy, takze zas logicka chyba. Navyse, kto zazaluje nezodpovednych rodicov, zaco ich zazaluje (za zlu vychovu???) a aky bude vysledok? Dieta vyhra a co? Prijmu ho do prace za to? to je velmi plytke riesenie ...

suhlasim, tieto organizacie sa staraju v RAMCI MOZNOSTI. Nic zlozitejsie, kde treba dobru organizacnu strukturu, materialne vybavenie aj ludske zdroje ci nepomoze. Zatial je to tak, nevidim zlepsenie za posledne dva roky co mame rovnu dan.
Navyse, aj tieto OZ dostavaju granty a prispevky z miest alebo statu.

Co s tym ma katolik Palko? a nesystemovost? Ano mas pravu, zacal to Palko a je to nesystemove. A?

pozri statistiky a uvidis, ze rovna dan NAJVIAC pomohla najbohatsim. To je fakt. a fakt je aj ten, ze akosi sa peniaze v charite nezvysili (inak povedane, ta banka dava peniaze bez ohladu na rovnu dan). to znamena, ze to, co najbohatsi usetrili na vypalnom (ako to nazyvas) to si nechali pre seba.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group