ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: pulp fiction po vatikansky
autor: jednokto
pridané: 08-02-2006 15:20


vies, v zakone nie je napisane, ze to ma vykonat tento lekar preto, lebo gynekologicke ambulancie su tie ambulancie "prveho kontaktu", kde sa robia bezne gynekologicke prehliadky. V gynekologickejambulancii ti neurobia kyretaz. Preto lekar urci zariadenie, ktore to vykona a v tomzariadeni tomaju vykonat bez slova.

Ako podporny argument ti uvedeiem analogiu - pojdes za svojim veobecnym lekarom, ze ta horzne boli chodidlo. Ten ta psle k ortopedovi, a on na zaklade rontgenu zisti, ze tam mas napriklad na nejakej kosticke vyrastok a ten treba dat prec. On ti ho nemoze vyoperovat priamo v ambulancii, ale urci zariadenie, ktore ma take vybavenia (chirurgicky stol, mozno anesteziu, velke lapasenad stolom, skalpely, ihlu anit :)) a toto zariadenie baz slova tento vykon VYKONA.

uz rozumies? zensky lekar nerobi vo svojej ambulancii potraty. ani nemoze, lebo v cakarni vacsinou cakaju dlaie zeny a on je iba lekar "prveho kontaktu". urci zariadenie (oddelenie, alebo ine cislo dveri kde ma zena prist vtedy a vtedy atd) a basta. Tam to bez reci maju vykonat.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group