ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: ekonomia a moralka
autor: Jozef Filko
pridané: 08-02-2006 14:30


Oproti Marxovi mame jednu vyhodu, ze spolocnosti s konzervativnym pohladom na zivot a liberalnym volnym trhom tu uz davno boli a fungovali celkom dobre. Ale ako kazda spolocnost nemozu byt dokonale (len lepsie ci horsie).
Teda nehovorim o abstraknej dokonalej spolocnosti. Ved to tu prave dookola opakujem, ze ludia maju byt zodpovedni sami za seba a nie stale cakat zodpovednost od abstraktneho statu.
A to preco je dnes rodina v krize je zlozita otazka. Najvacsiu zasluhu na tom maju komunisti a ich 40 rokov. A urcite aj nazory lavicoveho liberalizmu. V konecnom dosledku je to ale nedostatok zodpovednosti danych ludi.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group