ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: Dzurinda - Fico
autor: Dušan
e-mail: dusan.mihalik@slovnaft.sk
pridané: 08-02-2006 14:22


Plnú hubu morálky majú všetci aj KDH a pri Bielikovi sa všetci tvárili, že nič nemôžu a s tým sa nedá nič robiť. Dá sa keď sa chce, lebo i keď Dzurinda potrepal kadečo - jeho výrok: "Kde je vôľa tam je cesta" platí i pre KDH. A o výberových konaniach na magistráte Bratislavy (napr. most Apollo, spaľovňa, odťahovacie služby) a na MV už škoda hovoriť. Tam "morálny" pán Palko všetkým odkazuje - ja som šéf (teda už bol) a seriem na všetkých a robím si čo je podľa mňa dobré a nejaká TI, Úrad pre verejné obstarávanie a poslanci ma nezaujímajú. Kto je morálny a nemá čo skrývať, nemá problémy zverejniť výsledky svojej práce. Neplatí to samozrejme len o MV, ale o ostatných pánov ministrov - špecialista na utajovanie je okrem Palka i Prokopovič a Malchárek.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group