ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: pulp fiction po vatikansky
autor: Jozef Filko
pridané: 08-02-2006 14:20


"pripominam - v statnej sfere toje NEVYHNUTNE v pracovnej naplni, lebo stat garantuje zakonom, ze ked zeny splnia iste podmienky v zakone, tak maju pravo na potrat, antikoncepciu alebo na asistovanu reprodukciu - v sukromnej sfere to nieje nevyhnutne, tam to zalezi na zamestanvatelovi, ci halda cloveka, ktory je ochotyn robit potraty, alebo ci vobec nebude pacientkam ponukat potraty, alebo antikoncepciou"

Akoze to v sukromnej sfere nie je nevyhnutne? Ved ak zakon plati, tak plati pre "kazdeho rovnako". A teda plati aj pre majitela daneho zdravotneho zariadenia.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group