ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: ekonomia a moralka
autor: jednokto
pridané: 08-02-2006 13:27


NESULASIM!!!! pokial ten hajzel nie je riadne odsudeny a nie je mu dokazana vina, tak stat nema pravo siahat na majetok. a ked je, tak ma pravo siahnut na majetok, ale nie z dovodu dane z dedicstva, ale z dovodu platenia penazneho trestu.

Pablos, je hlboko nesuhlasim s tym principom, ktory uplatnjes ty. Ty by si sice postihol nejakeho mafianskeho synka, ale nevyhnutne by si takto bez sudu a iba na zaklade nejakeho viac ci menej seriozneho podozrenia siahol na majetok x inych ludom.
Ja uznavam princip - radsej nepostihnut nikoho, aby som nahodou nepostihol toho nepraveho. Ty preferusje iny, nemoralny princip - radsej budes postihovat ajna zaklade podozrenia a postihnes aj toho praveho, ale aj za tu cenu, ze kym pstines toho praveho, mozes postinut aj toho nepraveho. Pytam sa ja - ked v zaujem spravodlivosti nemas problem bez sudu postihnut aj toho nepraveho, ako sa lisis od toho nepraveho, ktory tiez dakedy ublizoval inym?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group