ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: je vobec tato zmluva na dnesnom Slovemsku dolezita?
autor: Jozef Filko
pridané: 08-02-2006 13:15


Miki-premier do oci klamal, je to smutny fakt. Najpr povie ze od marca ma pravne expertizy (a nemoze suhlasit s obsahom zmluvy), ale nikdy (za celu tu dobu) sa na zmluvu Lipsica ako jeho sef nespytal. Potom povie, ze Lipsic rokoval poza jeho chrbtom (dalsia ocividna loz ak si nechal spravit pravne expertizy). Pritom min dalsi dva ministri aj z SDKU robili to iste a tam problem nebol. Nakoniec tvrdi, ze MZV pripomienkovalo zmluvu listom ministerstvu spravodlivosti, ale potom ked sa zvrejni list MZV je jasne, ze aj to je len dalsie klamstvo. Skoda pokracovat.

Kto mal teda o zmluve rozhodnut? Diskusia je fajn (a ja jej nebranim), ale tam jasne riesenie nenajdeme. Ja mam svoj nazor, ty svoj. Su diametralne odlisne a tazko sa v tomto zhodneme. Pri normalnych vztahoch by mal rozhodnut sud. Tak teraz fakt neviem kto bol/je kompetentny o nej rozhodovat?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group