ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: je vobec tato zmluva na dnesnom Slovemsku dolezita?
autor: jednokto
pridané: 08-02-2006 12:50


ci tko ako klamal, to je ina debata, podla mna maju spinave svedpmie ako aj miki, kuko aj hruso. Ako podsatny a realny sa mi vidi iba diskurz o textu zmuvy,lebo aj sam kuko a miki povedali, ze maju problem s tymto textom zmluvy, nie so zluvou. Ved presne takto to hovoril aj Carnogursky, ked sa v tarej SNR chvalovala Ustava SR - povedal a vidim to pred ocami - vstal a povedal " Som proti TOMUTO navrhu Ustavy SR". Chcel, ustavu, ale nie v takom zneni, v akom bola predostrena. Presne to je aj pripad mikiho a kuka - nemaju prbolem so zmluvou, lebo si uvedomuju zavazok SR uzatvorit zmluvu o vyhrade svedomia (nakoniec samotny miki to podpisoval), oni, AKO AJ JA, maju (mam) problem s tymto znenim zmluvy,

Tato zmluva nedava MAX(ZAKONY,SVEDOMIE), ale dava pravo obcanovi sa vyvliect z uz raz dobrovolne prijateho zavazku bez toho, aby niesol za taketo vyvlecenie sa zodpovednost.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group