ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: ekonomia a moralka
autor: jednokto
pridané: 08-02-2006 10:44


pomylil si si ma s libertarianom, ale nevadi..on tvrdil, ze je vela argumentov, ze branie nasilim zdanovanie, je nemoralne. ANo, ja s tym suhalism, hlavne ked ide o dan z dedicstva. Ako vidim, ty by si ju chcel znovu obnovit. Pre man je dan z dedicstva najnemoralnejsia zo vsetkych. Moj otec cely zivot drie, aby rodina mala zabezpecenu ekonomicku stbilitu aj v pripade, ak ochorie alebo zomire. Kazdy raz zomrie a normalny clovek ma zaujem a snahu zanechat nejaky tenmajetok svojim blizkym, hlavne manzelke a detom. A v tom na scenu vstupiPablos staby sttny uradnik a kradmou rukou siahne na podiel manzelky a deti a cat im uchmatne - a nazve to dan z dedictsva a odovodni ju tym, ze tato dan tu je na to, aby takto uchmatnuty podiel na majetku prerozdelil inym rodinam, kde to s dedicstvom je mozno horsie hocia j z toho dovodu, ze manzel zomrel nemajetny, lebo vsetko prekurvil, prepl a prefajcil. Toje extremny priklad, ktory Pablos vsak rozhodne nevylucuje.

Pablos, dan z dedicstva je nemoralne svinstvo.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group