ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

Koberček pre Fica
autor: Pol
pridané: 07-02-2006 21:46


Aj ja som bol doteraz tým stabilným elektorátom KDH, no pre najbližšie voľby určite nebudem. Rozbiť zatiaľ najlepšiu vládu v histórii SR - samozrejme, v porovnaní s tými predošlými i budúcimi - kvôli fakt zlému a vágnemu návrhu zmluvy, to je už veľa aj na mňa. Od politikov očakávam aj trocha zodpovednosti a schopnosti porovnať reálne možnosti a vidieť dôsledky svojich slov a činov. Fica vraj nikto nikdy nevidel usmiať sa, no od včera sa musí zvíjať v záchvatoch smiechu. Keby mali kdh-áci takto niekedy viesť vládu, padne za 2 dni. S Lukášovými článkami a názormi väčšinou súhlasím, no teraz mal čudne krivú mušku. Ako konzervatívci by sme nemali zdravý rozum obetovať straníckej vernosti. To, že tu vznikla nejaká pravicová vláda, bol pri slovenskom elektoráte malý zázrak. Ďalší príde možno tak o 20 rokov. KDH si teda môže vychutnávať svoju principiálnosť spolu s Ficom, Flašíkom a Šulajom o pár mesiacov skôr.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group