ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: principialnost kdh
autor: pietro
pridané: 07-02-2006 18:48


aby som to uviedol na spravnu mieru chcem zdoraznit ze nie som z tych co za vsetko v tomto state vinia kdh,stale si myslim ze sa tomu dalo predist.kdh najprv pozadovalo predlozenie zmluvy na vladu,a v sobotu uz jej schvalenie,co je dost diametralny rozdiel .a inac aj v tom ta musim poopravit ze sdku netvrdilo(respektive premier)nikdy nehovoril otom ze taku zmluvu by nikdy neriesil.neriesil by ju v tom zneni,vlada ma v programovom vyhlaseni vlady ze tuto zmluvu dopracuje,co sa nestalo aj vdaka (ex)ministrovi lipsicovi ktory konal bez vedomia mzv.lebo fakt je ten ze mandat rokovat o tomto type zmluv ma jedine mzv.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group