ISSN 1335-8715

18-05-2004   Lukáš Krivošík   Ideológia   verzia pre tlač

Thatcherizmus ako „reforma myslenia“

Reformy legendárnej M. Thatcher inšpirujú ešte aj po 25 rokoch po celom svete. Čo však imponuje viac než zmeny inštitucionálneho rámca pre štát a ekonomiku, je hodnotový posun britského obyvateľstva, ktorý sa udial počas 18-ročnej vlády konzervatívcov.

Reakcia na príspevok

RE: Pozor!
autor: Dewey
pridané: 21-05-2004 12:04


Moj nazor poznas, aj ked som ho tu myslim neprezentoval. Tie povrchne hesla sa nepacia ani mne.[z jednej a druhej strany, vzdelanie nie je tovar, vzdelanie je tovar, su to nezmysli ktore sa hodia na transparenty ale maju daleko od problemu]. Podobne aj ten pohlad iny neplatitli preco by som mal ja sa mi vobec nepaci.[Argument z druhej strany podobneho druhu - preco by som mal ja platit na niekoho deti...] Je mi len luto, ze sa nedava vacsi doraz na existujuce moznosti, ze sa nesnazia vytvorit rovnovazne postavenie medzi vsetkymi castami akademickej obce, co by bol potencial pre skutocny narast kvality vzdelavania. Nepoznam presne situaciu, ale myslim, ze studenti maju este stale slabe slovo a su stavani stranou.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group