ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: principialnost kdh
autor: chartist
webstránka: http://www.e-conomics.org
pridané: 07-02-2006 17:39


prepac pietro ale ked sa niekto po troch rokoch tvari ze nevie ze lipsic rokuje o tejto zmluve. a zrazu ma voci nej velke výhrady tak pochybujem o jeho sudnosti. na tlacovke hovoril ze je to v kompetencii ministra zahr. veci,cize on mal podmienky zmluvy vyrokovavat. v zapati povedal ze keby bolo na nom tak by sa ta zmluva ani nezacala riesit. cize je to v kompetencii kukana, nemaju to ale zaujem riesit, cize ani naplnat vladny program. nie som volicom ani jednej ani druhej strany podotykam, ale stojim za KDH v tomto jednoznacne. Aj ked vsetka vina padne na KDH :) ved ako vzdy v minulosti-KDHaci mozu za vsetko na Slovensku :)

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group