ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: K
autor: jednokto
pridané: 07-02-2006 16:33


pablos k tej pokute - nie ty ju nezaplatis...

do velkeho vreca dame my kamarati z ulice desat jablcok.. tri jablcka dame Jozkovi, aby nam pekne zaspieval... ale kedze Jozko sa pocikal do plienok pocas spevu a zacal plakat, povedali sme si, ze mu dame pokutu a on musi zaplatit jedno jablcko - zase do spolocneho veleho vreca. Na zaciatku sme mali desat jablcok (sedem vo vreci a tri u Jozka),na konci sme mali desat jablcok (osem vo vreci a de u Jozka). Otazka znie - kde Pablos a ten treti zaplatitli tu pokutu? Ked si jeden statny organ vyrubuje pokuty inemu, ide len o prelievanie penazi z jedneho podrozpoctu do druheho podrozpoctu a nie o peniaze, ktore musia ludia navyse naliat do statneho.

Pablos pablos...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group