ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: K
autor: jednokto
pridané: 07-02-2006 16:28


ja netvrdim, ze nasim cielom je mat dokonaly trh..nasim cielom je sa k tomu co najviac priblizit... nuz vies, ale ty volas po tom, aby som dokazal limitu spojit s osou grafu :) to sa neda, mojim cielom je sa co najblizsie priblizist, ze rozumnychnakladov :)

nao, ja som sa zacla bavit o Guagu ak oo objektivnom a nesubjektivom priklade, ze to ide bez statneho. ty si zacal Gunagu uz hodnotit z pozicie subjektivnej, ci to je mainstream alebo nie. a to uz je sujektivne hladisko.

prostrednik mozes ukazovat komu chces, dokonca aj mne, mas na to pravo..len ho nedavaj prilis blizko,aby si nahodou on neprisiel :) ved, vies, kde zacina sloboda jedneho, konci... :)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group