ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: K
autor: jednokto
pridané: 07-02-2006 15:35


ale mna vobec nezaujima nakladovost kabeloviek, ja tam vidim to, co ty nehces vidiet v sukromnej sfere - kulturu, vzdelavanie. TO TAM JE, A BEZ STATNEHO.

preco si ty myslis, ze podniky su tu IBA na to, aby tvorili zisk? mozno to plati v nasom rannom nevyvinutom a socializmom skriplenom "kapitalizme", ale inde ani tak nienie... Rotschild dal vyse miliardy z vlastneho vrecka na charitu, skoly, nemocnice, stipendia atd. bolo to presne ptori tvojej koncepcii dosahovanie zisku :) podla teba Rotschild musel byt totalny debil co sa navyse pomiatol :)

ked sa pomiatnem a stane sa zo mna intelektual, rozhodne sa budem snazit uspokojit svoje kulrutne potreby, aj vysoko specificke kulturne potreby, podla toho, ako nekladne to bude. Ale nikdy mi moje presvedcenie a nazory nedovolia kricat, aby mi nejaky iny clovek doplacal na moje uzko-specificke kulturne potreby. Ty taky problem nemas, ako vidim.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group