ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: K
autor: Jozef Filko
pridané: 07-02-2006 14:42


Takze nie strata ale zisk 4,5 mil. Pokuta nepatri medzi nakladove polozky!

"ze tuto relaciu bude vysielat kablovka. Vies co? Aj ja si to viem predstavit. Ibaze nase predstavy nestacia. Preco ziadna kablovka pod Lampou 3 alebo 4 hodiny 3 krat v tyzdni (reprizy) nevysiela???"
Ale ty asi nesledujes kablovky. Inak by si si vsimol, ze je mnoho kanalov vysielajucich 10× viac dokumentov a filmov ako STV2 (po slovensky alebo cesky). Ak nieco stratovo dotuje stat, nezostava vela priestoru na vysielanie pre sukromnu spolocnost, ktora si stratu dovolit nemoze.

Nehnevaj sa, ale nejaky uspech reality show nemoze byt dovodom statneho vypalnictva. Stale obchadzas moje otazky a evidentne schvalujes okradanie ludi.

Ak ti ale tak moc vadi, ze sukromne media davaju prednost mainstreemu, kde je napisane, ze stat nemoze pridat podmieky pri udelovani licencie. Napr. o min mnozstve domacej tvorby atd.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group