ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: principialnost kdh
autor: pietro
pridané: 07-02-2006 14:38


tak skratka aj dzurinda ma s nou zrejme zasadny problem.uhol pohladu je rozny,ja zase mozem povazovat jeho postoj tiez za principialny.kdh ho postavilo do ultimata,bud by ich nechal ist alebo by tu zmluvu musel podporit aj proti svojmu presvedceniu.ano vo vladnom programe je,to je sice pravda ale to neznamena ze sa nemoze dopracovat,je to velmi vazna a komplikovana tema,a vyzadovala sirsiu diskusiu.inac to nie je prvykrat co kdh vydieralo,kolkokrat slubovalo ze odide.rusko bol specificky pripad,dzurinda by ho aj tak odvolal.nemozem sa zbavit pocitu ze to kdh tu hra divadielko smerom k volbam.tak kratko pred volbami to otvorit,naozaj nie je zrele rozhodnutie.a pre pochopenie ja si kdh vazim za mnoho veci ale to uz naozaj nemuseli robit.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group