ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: Dzurinda - Fico
autor: bšd
e-mail: dobsinsky@radiob1.sk
pridané: 07-02-2006 13:56


Nemyslím, že KDH postupovalo takticky a nechalo sa MD dotalčiť do kúta. Lenže: 1. Už ptred vyše rokom zmuluvu schválila leg.rada vlády - je tam aj zástupca úradu vlády... to teda premiér o tom nevedel? Čo je to za premiéra, ktorý nevie čo sa mu deje vo vláde? Nekompetentný? Nie, on to iba hrá a to je vierolomnosť. A ku KDH. existuje petícia s cca. 100 tisíc podpismi za prijatie tejto "konkrítnej zmluvy" KDH reprezentuje napríklad aj týchto voličov - je to ich plne demokratrické právo. Ved odtiel je slovko "zastupiteľskáô demokracia. alebo vari to, že äúdajne) ide "o babky z kostolov" niečo mení na veci? sú to ľudia, ktorí platia dane a akceptujú zákony čie občania ako každý iný.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group