ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: hmm
autor: bšd
e-mail: dobsinsky@radiob1.sk
pridané: 07-02-2006 13:50


Nuž, dotiahnime tvoju argumentáciu opovinnostiach lekára dalej. V niektorých krajinách - holandsko je uzákonená eutanázia. existujú konkrétne prípady (doložitelné praxou), že sa eutanázia vykonala aj z dôvodu, že dotyčný už "nevidel zmysel svojej existencie a iba sa tu trápil." Takže, je povinnosťou 18 študenta, ktorý si chce vybrať poslanie lekára akceptovať, že časom bude NÚTENÝ ukončovať ľudské životy? Navyše, hranice medicíny a tým aj jej etiky sa posúvajú stále dalej btw.odkedy je právo na potrat - len z dôvodu, že dotyčná NECHCE mať dieťa (náhradná antikoncepcia)základným ľudským právom? Hmm?
bšd


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group