ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

Dzurinda oosluchol svoje svedomie
autor: jednokto
pridané: 07-02-2006 13:44


Dzurinda sa zachoval v sulade so svojim svedomim. Jeho svedomie mu zakazalo urobit nieco, co nie je v sulade s jeho presvedcenim. Onje presvedceny, ze textzluvy je zly, teda svedomie mu nedovoli hlasovat na vlade za.

Hrusovsky povedal, e chce, aby ministri halsovali disciplinovane v sulade s koalicnou zmluvou. Nis nehovoril o ich svedomi. A co ked ichsvedomie im nedovoluje hlasovat za? Preco ma Hrusovsky problem, ze nekto kona podla svoho svedomia, ved mal som dojem, ze panovi Hrusovskemu ide prave o to,aby KAZDY mal pravo konat podla svojho svedomia. Tak nechapem, preco su pani z KDH taki nasrdeni, ked niekto kona presne takym sposobom, aki oni chcu pomaly vlastnym telom branit... ze by to bolo iba preto, ze nahodou im to nerha do karat? ale prava tu predsa nie su nato, aby sa priznavali len vtedy, ked to niekomu hra do karat a v inych pripadoch budeme take konanie odsudzovat....


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group