ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: K
autor: Jozef Filko
pridané: 07-02-2006 13:01


Ano ak sa tebe maju ini skladat a nemaju o to zaujem, JE TO ZLODEJINA. Privlastnil si si peniaze cudzich ludi, skus si to uvedomit.
A budme uprimni, Superstar nie je platena z koncesionarskych poplatkov. Zarobi si na seba sama a cast tych penazy ide najma na STV2, aby si si mohol pozriet viac dokumentov. Alebo aby som ja mohol pozerat Pod lampou.
Typy programo VV a BB sa obkukaju. To si mozes uz dnes vsimnut v US. Tam sa x-ty diel BB uz takmer nesleduje. U nas BB uz nema sancu. Aj vyhuleny raz definitivne skoncia a ani pes nestekne po "ucinkujucich". Vzdy bude existovat gyc. Existuje dnes v statnej kulture a bude existovat aj v sukromnej kulture. Vdaka nemu ale dokazeme rozlisit skutocne umenie.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group