ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

Principiálnosť
autor: Dušan
e-mail: dusan.mihalik@slovnaft.sk
pridané: 07-02-2006 12:16


Principiálnosť?
Ešte si pamätám ako KDH podpísali, že nebudú zvyšovať deficit štátneho rozpočtu (už si nepamätám v ktorom roku), ale v parlamente prihodili vysoškolským učiteľom a na výčitky odvetili, že to sú ich priority - takže principiálnosť KDH má svoje hranice. Keby Fronc tak presadzoval tak reformu školstva ako náboženstvo na školách tak ju určite máme. Reformy sa robia hneď na začiatku volebného obdobia a túto si KDH vlastnou vinou nepresadilo. A ostalo nám socialistické školstvo s náboženskou výchovou. A to ma štve 100 x viac ako nejaká zmluva o svedomí.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group