ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: ekonomia a moralka
autor: Pablos
pridané: 07-02-2006 11:01


je vela argumentov o tom, ze zdanovanie nasilie nie je.
druha cast prispevku je smiesna. asi moc citas knizky komunistickej propagandy. Hmmm, tak sa bran predo mnou, urob si bunker, lebo ked Ta chytim, vsetko Ti zoberiem. Rozumies vsetko. A dam to ciganom v Secovciach nech maju na fet.
problem je ze Ti neuznavas stat v ziadnej podobe - vies potom nemame o com. Ked este za tvojho zivota vznikne spolocnost bez statu podla tvojich utopickych predstav, kludne mozeme podebatovat o realite - ako to tam vyzera, co je tam problem. Lebo inak je to s Tebou len tliachanie. Ja ked teraz si vymyslim teoriu, ze ked pride velky medved, tak nam bude lepsie, lebo velky medved je dobry, tak sa tu mozeme hadat o nom este tri roky. Ale budem mat navrch, pretoze mi nikdy nedokazes, ze velky medved je somarina. Lebo je to utopia ..


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group