ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

STATNY SVIATOK
autor: kazatel
pridané: 07-02-2006 10:31


VELKE VITAZSTVO ZDRAVEHO ROZUMU.

"Tak ako aj Ivana Šimka, naivného idealistu" - chachaaaa lukas ty musis byt strasne zdrveny, ked o simkovi pises ako o idealistovi. ja ked pocujem, ze misia21, tak musim odstavit auto pri krajnici a zacat si utierat slzy od smiechu.

Je to tu. Presne tak ako som predpovedal koniec royalistov v UK, tak aj toto je postupny koniec, ktory prisiel - samozrejme ze neskor lebo tu sme 100 rokov za opicami.

Mno to by sme mali. Niektore veci sa rodia tazko, ale tak to je vzdy. Aj EU raz bude velka a s jednou ustavou len treba chvilu pockat. VELKE VECI SA RODIA POMALY


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group