ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

Lukas rad by som s tebou debatu vis-a-vis
autor: jednokto
pridané: 07-02-2006 8:59


Lukas,

neuveritelne. Ako mozes ako pravnik byt za zmluvu,ktora legalizuje porusovenie zmluv? Okrem toho ti poviem, ze Dzurida posluchol svoje svedomie, a neposunul dalej navrh zmluvy, hoci predtym suhlasil s tym, ze sa zmluva dopracuje. VED DZURINDA POUZIL PRESNE TEN PRINCIP, PO KTOROM VOLA NAVHRZMLUVY! ZE BY SA ZRAZU KONZERVATIVCOM NEPACILO, KED SA ICH VYNALEZY POUZIJU NA NICH????

Mam zaujem sa s tebou o tejto zmluve rozpravat osobne. A vobec, nie je problem, aby sme si dali take jedno posedenie v nejakom podniku,kde by sme si mohli vsetci tieto stanoviska kludne a jasne vysvetlit.

Pokial mas zaujem o takuto debatu, odpis. Zaroven sa ta pytam, preco pises taketo jasne clanky, ked pri inomclanku v debate sam uvedies, ze "Z niektorych veci v tej zmluve som aj ja trochu v rozpakoch. A neviem, ci tato zmluva nie je istym druhom rezignacie a porazeneckych nalad medzi krestanmi. "

Ja navrhujem Trafenu Hus vedla tvojej alma mater. Tam sa mozme porozpravat o tom, co som tu nadhodil a ty si to pouzil opacne, teda o otm, ze PACTA SUNT SERVANDA...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group