ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

Dzurinda - Fico
autor: Dušan
e-mail: dusan.mihalik@slovnaft.sk
pridané: 07-02-2006 8:59


No to si KDH svojím principiálnym postojom fakt pomohlo. Možné predčasné voľby vyhrá Fico a ak nájde nejakých kamarátov z KSS a SNS tak určite nadšene podporí zmluvu s Vatikánom, podporí pokračovanie naštartovaných reforiem. KDH je ochotné za zmluvu, ktorá určite neprejde ani v ďalšej vláde (aspoň nie v tejto podobe) vymeniť za všetky pozitívne veci, ktoré sa tu za tri roky urobili. A Smer určite nadšene podporí napr. školskú reformu. KDH i SDKÚ vedú tvrdý boj o pravicových voličov a na zásady i morálku obe strany dávno zabudli.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group