ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: ekonomia a moralka
autor: libertarian
pridané: 07-02-2006 8:28


PABLOS

Je vela argumentov o tom, ze nasilim niekomu brat majetok (za AKYMKOLVEK ucelom ) je nemoralne. Teba evidentne nezaujimaju argumenty. Ty si z klasickej komunistickej brandze , ktora sa rozhodla bohatym brat, a chudobnym rozdavat. A PRI TOM SI SEBE NAMASTIT VRECKA Z TOHO ROZDELOVANEHO.
Takym, aky si ty je zbytocne argumentovat. Pred takymy sa TREBA BRANIT !!! Zial, ludska sprostost je neohranicena, a ludia vas povazuju za svoju spasu. Ludia maju radi ten pocit, ze niekto im rozdeluje CUDZIE peniaze. Toto je podstata uspechu socializmu.

V tej TV diskusii bol zaujimavy moment:
Najprv vytykali ministrovi, ze "je nekulturny". A po navrhu L.K. na ZRUSENIE min.kultury sa ihned chytili myslienky - ze ANO, a peniaze umelcom nech rozdeluje jeden usek minist.financii. IM NEIDE O KULTURNOST ministra, ale O PENIAZE, ktore on rozdeluje.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group