ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: hmm
autor: Tomas
e-mail: azazelo@pobox.sk
pridané: 07-02-2006 7:51


2 D

To ti naozaj robi problemy pochopit, ze pre veriaceho lekara moze byt interupcia alebo eutanazia vrazdou? Kam sa podela tvoja tolerancia?

Ako ta vobec napadne porovnavat vedome ukoncenie zivota ineho cloveka s tym, ze profesionalny vojak cvici so zbranou? Profesionalny vojak je od zaciatku cviceny na to aby vedel zabit - ked to bude potrebne. Ucitel na to aby vedel ucit. Ale lekar nestuduje na to aby pri eutanazii alebo interupcii zabijal. To, ze sa to prostriedkami mediciny da vykonat este neznamena ze to je jadrom lekarskej prace. Lekar ma liecit.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group