ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: hmm
autor: Braňo Sepeši
e-mail: blsepesi@bb.psg.sk
pridané: 07-02-2006 7:22


Okrem toho, že toľko hrubíc, ako v tvojej reakcii, som videl naposledy v spolužiakovom zošite v tretej triede ZŠ, musím povedať, že tvoj posledný odsek je dosť pohŕdavý najmä vo vyjadrení o zdravotníkoch. Aký to dešpekt cítiť s výrazu "romantická stránka". Minister Zajac do zdravotníctva vniesol tvrdý biznis, ale v závere volebného obdobia zistil, že aj trochu romantiky je potrebnej. A ty by si ju u lekára privítal tiež. To, že sa niekto vyjadruje o zdravotníckom povolaní ako o poslaní, nie je vôbec na smiech a ja si dovolím tvdriť, že takmer žiadne iné povolanie poslaním do tak veľkej miery nie je.

"Uz som sa zlakol, ze tu medzi 39-45..."
To je typické. Keď nie je protiargument, vytiahne sa nesúviasiaca vec. Lukáš hovoril o období socializmu, tak zareaguj na to. Alebo s týmto obdobím sympatizuješ?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group