ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

Inscenacia SDKU
autor: Jozef Filko
pridané: 07-02-2006 0:53


Fakt ze Dzurinda hrubo do oci klame tvrdenim, ze netusil ako Lipsicov sef o jeho rokovani s Vatikanom, je nad slnko jasny. O to viac, ked sa tejto otazke pokritecky vyhyba ako druhoradej, sekundarnej ci teraz uz nepodstatnej. Jeho prejav na tlacovke, na TA3 a nakoniec v STV bol ako otrasna inscenacia, zato velmi dobre pripravena. Pripomenula mi vcerajsiu inscenaciu na STV2 s M. Lasicom "Posledný coctail".
Klobuk dole pan premier, dnes som pochopil, co sa skryva pod slovami technologia moci. A to som si myslel, ze tak lahko niekomu nenaletim.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group