ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: SME
autor: Pablos
pridané: 06-02-2006 23:54


kludne mozes ist za moje dane do divadla, ktore ma nezaujima. Budem rad ..
Noo, mensinova kultura by zanikla, najma ta viac nakladova. Urcite by existovali nejake vystupenia rusinskych babiek, ale na relaciu v STV by to nebolo.
A ja rad im dam moju cast z dani na ich relaciu. Tak ako on daju mne na slovensky hokej, ktory STV vysiela. A sme si kvit.
No, tvoji americki priatelia vyrastaju v inom prostredi, vies, uplne ina mentalita, moznosti, trh je blizsie k dokonalosti atd. A navyse, ak by mali take pamiatky ako my, tiez by prehodnotili nejake grantiky. Navyse, myslis ze ich kulturu nitko okrem sukromnych zdrojov nepodporuje???? vladne granty, danove vyhody atd.

vzdy bude za Teba niekto rozhodovat - to je lepsie sa s tym zmierit. Ono platenie dani resp. POVINNEHO poistenia je dvojsecna zbran. na jednej strane Ta okradaju, ale ked budes potrebovat operaciu za 1 milion, tak Ti pomoze aj ta solidarita tych, ktori zmyslaju inak ako ty - neegoisticky.

ten system tvojej banky je fajn, vtedy skutocne netreba podpora statu. Aspon sa usetria peniaze a presunu sa tam kde ich potrebujeme :-))


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group