ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: Pablos je maoisticky revolucionar
autor: Pablos
pridané: 06-02-2006 23:30


kto povedal, ze mu beriem dedicstvo???? Len chcem, aby stat vytvoril rovnake podmienky pre vsetkych. Prostriedky ziska z dani. Ak to povazujes za kradez, je to tvoj nazor, ktory respektujem aj ked nesuhlasim.
Ten chalan nevyuzije SVOJE bohatstvo, ale bohatstvo svojho otca a to je dost velky rozdiel. OPAKUJEM, NIKTO MU DEDICSTVO NEBERIE. Nech si necha, da len cast na dane, ktore mozno potom bude v zivote potrebovat a stat mu ich poskytne (nikdy nevie ci tie vlozene peniaze do statu nebude potrebovat)

no vidis, zas mi davas do ust co som nepovedal - JA SOM NEHOVORIL O ROVNOSTI POTRIEB.

nikto nehovori o vrodenych schopnostiach a genetickych danostiach. Hovorim o tom, ze ak je niekto prirodzene sikovny nema byt diskvalifikovany len preto, ze nema prostriedky na to byt uspesnejsi ako menej sikovny syn bohateho otca.
Je x pripadov, kedy sikovni ludia nesli na VS, lebo uz ich bratia studuju a rodina nema tolko penazi. Ale to treba odlepit od utopie a vsimat realitu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group