ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: Pablos je maoisticky revolucionar
autor: jednokto
pridané: 06-02-2006 22:41


zy simyslis, ze to, ze niekto ma otca opilca, ho opravnuje zoobrat niekomu inemu dedictvo? vazne?

ano, je podla mna spravodlive a morlane, ked niekto vyuzije svoje bohatstvo a ziska kvalitne vzdelanie, aj ked moze klduen zostat debilom. podla mna je nespravodlive a nemoralne zobrat takemumlademu muzovi majetok a dedicstvo a dat niekomu inemu.

PABLOS, pre teba vlastnicky vztah vobec nieje dostatocnym dovodom, aby niekomu ten majetokostal? toto je maoizmus, cisty maoizmus.

Rovnost potrieb..ty si myslis, ze ludia maju rovne potreby? maju iba tieto rovne potreby - najest sa napis ta, vykadit, vycurat, sex, sucho a teplo. Zvysok su potreby,ktore sa rozmia u kazdeho jedinca..jeden chce operu, druhy motorku, treti lietadlo. chapes?

rovnost moznosti - ta tu je. kazdy ma pravo dosiahnut vsetko. je tak? niekto ma startovasiu drahu blizsie k cielu, iny dalej. Ale to nieje sposobene tymi bezcami, ale ich predchodcami. Myslis si, ze dcera z rodiny, kde je operetny spev vecou piatich generacii, nema lepsie moznosti byt opernou spevackou ako dcerka z lekarskej rodiny? Ako vyrovnas geneticke vlohy, alebo zdedene vlastnictvo (ak hovorime o moznostiach v podnikani)..odpovedz mi, ako to chces vyrovnat? vyrezes tej dcere hlasivky a tomu podnikatelskemu decku zoberies dedicstvo? nie? tak ako inak to dosiahnes?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group