ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: ekonomia a moralka
autor: Lukas Krivosik
pridané: 06-02-2006 22:25


Pablos, pokial viem, tak prave z tvojej strany prisli "argumenty" typu: "Kascak? Ved ten pise do .tyzdna a je to kadehak"...

Na strane druhej argumentujes kategoriami neoklasickej ekonomie a potom nam podsunies, ze sami verime, ze "clovek sa rozhoduje racionalne", co nie je stanovisko rakuskej skoly, ale prave neoklasikov.

Inak, zaujimave, ze ty nielenze nemas fantaziu, aby si si vedel predstavit rozne modely nestatneho financovania kultury, ty dokonca popieras fungovanie takychto modelov v minulosti. Hoci to su historicke fakty. A potom nas, ktory argumentujeme konkretnymi historickymi prikladmi, oznacis za utopistov, co si nieco vybajili vo svojej hlave.

Tvoja argumentacia je velmi nekonzistentna, zatazena rozhorcenim a mam dojem, ze o niektorych veciach, ku ktorym sa vyjadrujes, nemas vobec ponatia. Napr. o historii umenia.

Skus trochu prehodnotit svoj postoj.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group