ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: K
autor: Pablos
pridané: 06-02-2006 22:09


som Ti napisal preco umelci kritizuju stat - lebo platia dane, volia si zastupcov a dokonca su jeho zamestnancami. Kot iny ak nie oni mozu kritizovat stat? Avsak, rovnako som pocul kritiku celkovej kulturnosti a kultury v TV, cim neobisli ani sukromne media atd. (napr. Fialova, Popovic, Slovak)
Preco markiza nedava relacie ako na STV2. Preco to musi robit len stat a nie sukromne media, ked trh dokaze vyhoviet aj alternativnemu dopytu??? Markiza resp. JOJ vysiela len programy ktore prekrocia urcite percento sledovanosti. Niektore dokumenty tuto hranicu nikdy nedosiahnu, hoci moze byt aj 10 000 ludi co by ho chceli. Vykaslat na tychto ludi??? to je ten dokonaly trh? na to nepotrebujeme verejne institucie??


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group